Seriali turk EZEL qe do ta gjeni ne INFO.forumus.org dhe ne televizionin ALSAT - M

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Seriali turk EZEL qe do ta gjeni ne INFO.forumus.org dhe ne televizionin ALSAT - M

Mesazh  Njimi prej Thu Feb 10, 2011 9:33 pm

EZEL - Seriali turk qe theu rekordet e shikueshmerise qe mund ta ndiqni ne ALSAT-M dhe ne web-faqen info.forumo.org
avatar
Njimi
Admin

Numri i postimeve : 88
Join date : 09/02/2011

Shiko profilin e anëtarit http://info.forumo.org

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi